Tričko s vlastným motívom:

PRAKTICKÝ A ORIGINÁLNY DARČEK PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ
- tričká k narodeninám
     - tričká k meninám
          - tričká s fotkou
               - tričká s textom
                    - tričká na stužkové
                         - firemné tričká
                              - tričká s logom

Na tričko vytlačíme fotku aj z akéhokoľvek mobilu !
Stačí poslať MMS s fotkou na číslo 0905 218 176

Ponúkame aj biele obliečky na vankúšik 40x40cm, 100% bavlna s potlačou A4 za cenu 12,99 eur s DPH (cena je samozrejme vrátane potlače Vášho vlastného motívu).Je to veľmi jednoduché. Stačí ak nám pošlete mailom na emerikano@emerikano.sk Vašu predstavu ako by tričko malo vyzerať. My Vám obratom odpíšeme. Alebo volajte na 0905 218 176. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky !

Cena trička s vlastným motívom je 16,99 € s DPH. Cena je rovnaká pre všetky ponúkané farby tričiek (tabuľka je nižšie). Pri odbere viac ako 5 kusov rovnakých tričiek je cena 13,99  € s DPH za kus. Pri odbere viac ako 100 kusov sa už cena stanovuje individuálne. Vieme zabezpečiť aj zákazky 1000 kusov tričiek a viac. Používame rôzne technológie: FLEX, TRANSFER, DIRECT PRINT, SIEŤOTLAČ.

V cene je zahrnuté:
-Značkové tričko 100% bavlna
-Grafický návrh
-Potlač vpredu maximálnej veľkosti formátu A4
-Vyhotovenie trička už od 1 hodiny po Vašom odsúhlasení grafického návrhu. To platí aj cez víkendy a sviatky! Neúčtujeme žiadne ďalšie príplatky ani za prácu grafika, ani za rýchlosť, ani za víkendy!!! Jedine u nás máte istotu, že konečná cena je naozaj konečná.

V cene nie je zahrnuté:
- Doprava kuriérom  4,90 € s DPH. Za tričko zaplatíte kuriérovi pri prevzatí. Kuriér Vám tričko doručí už nasledujúci pracovný deň po expedovaní.


V prípade osobného odberu v Banskej Bystrici dopravu samozrejme neplatíte. Poskytujeme možnosť vyzdvihnúť si hotové tričko aj v sobotu alebo v nedeľu bez akéhokoľvek príplatku na našej adrese sídla firmy (Medená 18, Banská Bystrica GPS 48°70'99.55"N, 19°11'42.48"E). Osobný odber cez pracovné dni je v našej kamennej predajni počas otváracích hodín. V čase, keď je predajňa zatvorená je osobný odber na adrese sídla firmy. Pre zobrazenie kamennej predajne aj sídla firmy na mape KLIKNITE SEM. Mapky sú v spodnej časti.

Príplatok za obojstrannú potlač (teda potlač aj na chrbte) je 5 € s DPH.

Potlač na rukáv nerobíme.

Aj takéto tričká si u nás dali potlačiť naši zákazníci:

Niečo pe najmenších:

Obojstranná potlač:

Fotka z našej dielne:

Absolventské tričká:

Absolventské tričká v dámskej verzii:

Vlastný motív na obliečkach na vankúšiky:
Pre vlastný motív sú dostupné farby a veľkosti tričiek z nasledujúcich tabuliek:

Dostupné farby unisex (pánskych) tričiek:

Dostupné farby dámskych tričiek: